PPU STOLDREW Jan Purymski
44-100 Gliwice
ul. Jana Śliwki 89
tel./fax: 032-231-75-20
Producent okien i drzwi drewnianych
Okna i drzwi drewniane
Okna PCV (dystrybucja)
Montaż stolarki

Okna i drzwi drewniane

Okna PCV

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą i montażem stolarki okiennej z PCV. W roku 2003 rozpoczęliśmy dystrybucję okien produkowanych przez ET-Okna Sp. z o.o.

Firma ta na podstawie licencji europejskiego lidera w dziedzinie PCV - belgijskiej firmy DECEUNINCK uruchomiła produkcję 1993r.

Okna produkowane przez ET-Okna charakteryzują się najwyższą jakością, doskonałą izolacją termiczną i akustyczną oraz nieskazitelną bielą. Wspomniana jakość produktów opartych na profilach Deceuninck, okuciach obwiedniowych Roto oraz szybach Saint-Gobain odpowiada najwyższym normom europejskim.

Et-Okna produkuje stolarkę PCV Deceuninck w systemie Mondial oraz Zendow.
System Mondial to bardzo bogata gama profili okiennych i drzwiowych. Duże gładkie płaszczyzny sprawiają, że utrzymanie okien w czystości jest łatwiejsze niz dotychczas. System Mondial spełnia najsurowsze wymagania i normy europejskie. Znany niemal w całej Europie, wszędzie jest synonimem najwyższej jakości.

Zendow to 5-cio komorowe okno Deceuninck. Unikatowa symetria profilu sprawia, że okna wyglądają pięknie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, a ich kształt doskonale komponuje się z każdym stylem architektonicznym.